Aj v roku 2022 máme Majstrov SR

V špecializovanej gymnastickej športovej hale v Šamoríne sa 3. decembra 2022 uskutočnili Majstrovstvá SR v športovej gymnastike vo všetkých mužských kategóriách. Po náročnej a úspešnej sezóne našich žiakov to boli posledné preteky v roku. Veľké množstvo skvelých výkonov, predvedené náročné zostavy, nové cvičebné tvary, ktoré si gymnasti zaradili počas roku do zostáv, skvelá atmosféra a výborné podmienky. Asi tak by sa dali charakterizovať MSR, na ktorých si naši žiaci opäť vybojovali niekoľko titulov.

Matej Nemčovič zvíťazil v najstaršej seniorskej kategórii, Oliver Kasala po výborných výkonoch na pretekoch EYOF potvrdil, že je jednotkou medzi juniormi SR, Peter Vidricko vo viacboji na 3. mieste a zvíťazil na preskoku. V kategórii starší žiaci „A“ zvíťazil Sebastián Stračina, v senioroch „B“ získal titul Denis Cinger, v kategórii ml. žiaci „A“ skončil Adam Mansour na 7. mieste, no bol členom družstva, ktoré vyhralo putovný pohár Memoriálu L. Kornoša a zvíťazil vo svojom ročníku narodenia.

 

Gratulujeme