BAJTOŠ A GAŽIOVÁ SI VYBOJOVALI TITUL MAJSTER/KA SLOVENSKA V SENIOROCH!

Dňa 16.09.2023 sa konali v Banskej Bystrici MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA mužov a žien. Z našej školy sa turnaja zúčastnili aj naši ,ešte len juniori, Jakub Bajtoš (do 66kg), Natália Gažiová (do 57kg) a Daniel Drábik (do 73kg). Bajtoš a Gažiová vo svojich hmotnostných kategóriách suverénne porazili svojich súperov a obsadili tak prvé miesto. Drábikovi súťaž nevyšla podľa predstáv a s náročnými súpermi bohužiaľ prehral a obsadil tak 5.miesto.
Víkend 09.-10.09.2023 sa konal MEDZINÁRODNÝ TURNAJ v Brne, kde znova naši ešte len juniori bojovali v seniorskej kategórii, kde sa najviac darilo Natálii Gažiovej, ktorá po dvoch výhrach a dvoch prehrách obsadila pekné 5.miesto. 5.miesto taktiež obsadil aj Matej Pecha v dorasteneckej kategórii do 90kg po troch výhrach a dvoch prehrách. Po turnaji absolvovali naši žiaci ešte jednodňový tréningový camp.
Počas prázdnin sa naši žiaci zúčastnili mnoho sústredení a spoločných tréningov za cieľom sa udržať vo ´´forme´´ aj počas prázdnin. Jedine Matej Pecha a Rajko Maslač mali leto menej oddychové, nakoľko ich čakala doteraz ich vrcholná súťaž a to MAJSTROVSTVÁ SVETA dorastencov v Záhrebe. Chalani síce svoje prvé zápasy prehrali, nemožno im však uprieť snahu a silu bojovať o čo najlepšie umiestnenie. Veď už len sa nominovať na takýto turnaj je skvelý úspech.
Na koniec prázdnin sa konal ešte jeden seniorský MEDZINÁRODNÝ TURNAJ a to turnaj SNP v Banskej Bystrici, kde súťažil znova ešte len junior prvým rokom Jakub Bajtoš. Ten v hmotnostnej kategórii do 66kg predviedol parádny výkon. Po troch výhrach nakoniec našiel premožiteľa vo finále a to bývalého žiaka našej školy Mateja Poliaka. Jakub tak obsadil pekné 2.miesto.

Fotogaléria