BRONZOVÁ ŽATVA DŽUDISTOV NA GRAND PRIX V BANSKEJ BYSTRICI

V dňoch 22. až 23. februára sa konal medzinárodný turnaj v Banskej Bystrici, kde sa našim žiakom podarilo vybojovať päť 3.miest a jedno 5.miesto. Dorastenec Dávid Bruna nastúpil v hmotnostnej kategórii do 66kg, kde vyhral štyri zápasy a len jeden prehral čo ho nakoniec pripravilo o finálovú bitku. Nakoniec však skončil na peknom 3.mieste. Matej Pecha v kategórii starších žiakov do 73kg skončil po dvoch výhrach a jednej prehre na bronzovej priečke. Taktiež aj Patrik Török v junioroch v hmotnostnej kategórii do 81kg. V junioroch ďalej bojovala aj Zuzana Bendželová, ktorá absolvovala 4 zápasy z čoho dva vyhrala a dva prehrala a obsadila tak 3.miesto. Posledný bronz pridala prvým rokom dorastenka Nina Nagyová. V hmotnostnej kategórii nad 70kg s bilanciou jedna výhra a dve prehry. Ďalší bronz o kúsok ušiel staršiemu žiakovi Martinovi Berešíkovi, keď v boji o bronz prehral. Nakoniec v hmotnostnej kategórii do 55kg po troch výhrach a dvoch prehrách obsadil pekné 5.miesto. Pretekári Martin Gašparík, Daniel Drábik a Rajko Maslač predviedli bojovné výkony, ale na výhru to zatiaľ nestačilo. Gratulujeme!
Výsledky na http://www.judostu.sk/results/results?m=results&sm=2020v&em=2

Fotogaléria