Dorastenci ŠKP Bratislava nezvládli šláger kola

V 5. kole najvyššej súťaže staršieho dorastu v hádzanej privítali na svojej palubovke obhajcovia ligového prvenstva ŠKP Bratislava vicemajstra z Prešova. Domácemu tímu zápas vôbec nevyšiel. V snahe hrať rýchlu hádzanú sa dopúšťali viacerých technických chýb, ktoré disponovaný súper okamžite trestal a už do polčasovej prestávky rozhodol o svojom zaslúženom víťazstve. V drese ŠKP Bratislava nastúpili aj žiaci našej školy - Michal Koller a Jakub Kolenič.

Nedarilo sa ani mladším dorastencom. Proti rovesníkom z Prešova si počas celého zápasu nevedeli poradiť s kombinačnou hrou súpera, ktorý dosiahol ďalšie ligové víťazstvo a ligovú súťaž vedie bez straty bodu. Za mladých policajtov odohral výborný zápas náš žiak Samuel Vyletel.

STARŠÍ DORAST:

ŠKP Bratislava - Tatran Prešov 17:27

MLADŠÍ DORAST:

ŠKP Bratislava - Tatran Prešov 25:29

Fotogaléria