Džudisti sa ani v mesiaci november nestratili

Dňa 6.11.2016 sa konalo 3.kolo Olympiády žiakov a žiačok, kde sa z našich žiakov zúčastnili turnaja dvaja džudisti a to Timotej Štefánik U13 v hmotnostnej kategórii do 50kg, kde nenašiel premožiteľa a po štyroch výhrach obsadil 1.miesto. Juraj Jankovič U13 v hmotnostnej kategórii obsadil taktiež 1.miesto, kde vyhral tri zápasy. Obom gratulujeme.

12.11.2016 – 13.11.2016 sa konali hneď dve súťaže a to Medzinárodná veľká cena Galanta a Medzinárodný turnaj Koroška open v Slovinsku. V Galante bojovali dvaja naši žiaci a to Timotej Štefánik prvýkrát vo vyššej hmotnostnej kategórii a to do 55kg (U13), kde prehral vo finále a obsadil tak druhé miesto. Szabó Milan v dorastencoch (U18) v hmotnostnej kategórii do 66kg obsadil po jednej výhre a dvoch prehrách 7.miesto. V Koroške sa darilo Nine Geršiovej U16 (-63kg) a Denisovi Turacovi U18 (-90kg), kde obidvaja skončili v silnej konkurencii na 3.mieste. Patrikovi Torokovi U16 (-66kg) chýbalo trochu šťastia, keď v boji o bronzovú medailu prehral a obsadil tak pekné 5.miesto. Dalgat Gadzhiev U18 (-60kg) a Alex Čaniga U18 (-66kg) napriek veľkej snahe ostali bez umiestnenia. Po súťaži sa konalo ešte dvojdňové sústredenie, kde naši žiaci nikomu nič nedarovali a poriadne všetkých „otrieskali“ o žinenku.

Na Medzinárodnej veľkej cene Martin (19.11.2016) bojovali o medaile aj naši žiaci a to:

Ľubomír Stromko 1.miesto +90kg, U18
Dalgat Gadzhiev 2.miesto  -60kg, U18
Timotej Štefánik 2.miesto -55kg, U13
Juraj Jankovič 3.miesto -42kg, U13
Bendželová Zuzana 3.miesto -57kg, U18


Všetkým gratulujeme!

Posledný novembrový víkend sa konalo posledné kolo ligy žien a Slovenský pohár družstiev dorastencov v Michalovciach. Za ligové družstvo žien nastúpila Nina Geršiová, ktorá obsadila v hmotnostnej kategórii druhé miesto a celkovo družstvo Slávia STU Bratislava po štyroch kolách vyhralo a stali sa tak Majsterkami Slovenska! Gratulujeme. Chlapcom sa darilo menej. V oklieštenej zostave nastúpil za družstvo Slávie STU Bratislava Dalgat Gadzhiev, Patrik Torok a Alex Čaniga. Napriek veľkej snahe sa im nepodarilo umiestniť, keď z deviatich váh obsadili len štyri. Za družstvo ZŤS Martin nastúpil žiak Ľubomír Stromko, kde toto družstvo vyhralo Slovenský pohár. Gratulujeme!

Fotogaléria