Džudistický pohár nádejí

Dňa 28.01.2017 sa konal prvý tohtoročný turnaj v Olomouci (CZE), na ktorom si naši žiaci zmerali sily s pretekármi z Česka, Poľska a Slovenska. V kategórii dorastenci (U18) sa najviac darilo Patrikovi Tӧrӧkovi (-66kg), ktorý po piatich výhrach obsadil vynikajúce 1.miesto. Taktiež prvú priečku obsadili s tromi vyhratými zápasmi Denis Turac (-90kg) a Nina Geršiová (-70kg). Stromko Ľubomír v kategórii nad 90kg dva zápasy vyhral a jeden prehral, čo v konečnom dôsledku znamená pekné 2.miesto. V kategórii seniori do 23 rokov (U23) sa podarilo presadiť v hmotnostnej kategórii do 90kg Miroslavovi Blahušiakovi, keď po troch výhrach obsadil 1.miesto. Menej sa darilo Dalgatovi Gadzhievovi (-66kg), ktorý prehral prvý zápas a súper ho ďalej nepotiahol, čím Dalgat ďalej nemohol pokračovať v repasáži. Po súťaži sa konal na druhý deň výcvikový tábor, ktorého sa zúčastnili aj naši žiaci. Absolvovali dva tréningy zamerané na randori.

Fotogaléria