DŽUDO – Juniori v Prahe, dorastenci v Olomouci

Dňa 09.02.2019 sa v Čechách konali dva turnaje. V Olomouci bojovali naši dorastenci Kozánek Erik a Jankovič Juraj. Viac sa darilo Jankovičovi, keď sa v hmotnostnej kategórii do 55kg dokázal prebojovať až do finále, kde bohužiaľ po predchádzajúcom náročnom zápase, vzdal bez boja a obsadil pekné 2.miesto. Kozánek v hmotnostnej kategórii do 73kg vyhral dva zápasy a dva prehral čo mu prinieslo 9.miesto.
V Prahe sa konal turnaj USK Cup pre mužov a ženy. Z našej školy bojovali o cenné kovy ešte len juniori a to Turac Denis, Török Patrik a Stromko Ľubomír. Najviac sa darilo Turacovi, ktorý v hmotnostnej kategórii do 90kg obsadil 3.miesto. Stromkovi sa vo váhe do 100kg nepodarilo postúpiť zo skupiny a Török vypadol v druhom kole v hmotnostnej kategórii do 73kg.
Aj dorastenci aj juniori potom po turnaji absolvovali v nedeľu ešte krátke sústredenie. Gratulujeme všetkým a veľa šťastia v ďalších bojoch.

Fotogaléria