JANKOVIČ MAJSTER SLOVENSKA V DŽUDE

Dňa 02.06.2018 sa vo Zvolene konali Majstrovstvá Slovenskej republiky v džude, v kategórii mladších a starších žiakov a žiačok. Z našej školy sa o titul pobilo celkom až šesť študentov. Zo starších žiakov sa najviac darilo Jurajovi Jankovičovi, ktorý porazil všetkých svojich súperov a stal sa tak Majstrom SR v kategórii do 50kg!!! Jeho spolužiakovi Hugovi Hosovi titul ušiel len o vlások, keď vo finále prehral so svojím klubovým kolegom a obsadil tak krásne 2.miesto v hmotnostnej kategórii nad 73kg. Bronzové medaile vybojovali v hmotnostnej kategórii do 60kg Timotej Štefánik a do 57kg Nina Nagyová. Menej sa darilo Danielovi Drábikovi, ktorý obsadil pekné 7.miesto v hmotnostnej kategórii do 42kg. V kategórii mladších žiakov sa predstavil Rajko Maslač, ktorý v hmotnostnej kategórii do 42kg obsadil pekné 3.miesto, keď porazil troch svojich súperov a s jedným prehral. Všetkým gratulujeme a želáme ďalšie pekné úspechy.

Fotogaléria