JANKOVIČ V BRNE NENAŠIEL PREMOŽITEĽA, TURAC NA MAJSTROVSTVÁCH EURÓPY NEPREŠIEL CEZ PRVÉ KOLO

V dňoch 15.-16.09.2018 sa konali dva významné turnaje v džude pre žiakov a juniorov. Juniori absolvovali vrcholný turnaj v rámci Európy, v Sofii (BUL), na ktorom sme mali zastúpenie v kategórii do 90kg, Denisa Turaca. Denis na svojich prvých Majstrovstvách Európy v tejto kategórii podľahol v prvom kole pretekárovi z Rakúska a ten ho nepotiahol ďalej do opráv. Denis tak vypadol v prvom kole. Tento rok ho ešte čakajú Majstrovstvá sveta v Nassau, (Bahamy). Držíme palce
Viac sa darilo žiakom na medzinárodnom turnaji v Brne, Brno Cup Open. V hmotnostnej kategórii do 50kg, U15 suverénne zvíťazil Juraj Jankovič. Ten v piatich zápasoch nenašiel premožiteľa a tak obsadil 1.miesto!!! Ďalej našu školu reprezentovali Matej Pecha, Ninka Nagyová a Rajko Maslač. Matej Pecha mal k medaile najbližšie. Po dvoch výhrach a dvoch prehrách obsadil 5.miesto v hmotnostnej kategórii do 60kg, U13. Bronzová mu ušla o jeden zápas. Ninka v hmotnostnej kategórii do 57kg, U15 obsadila 7.miesto a Rajko v kategórii do 46kg, U13 po dvoch výhrach a jednej prehre vypadol v treťom kole a nepostúpil ďalej. Držíme palce do ďalších bojov!

Fotogaléria