Karolína Takáčová Majsterka Slovenska a splnený limit na EYOF

Vo výbornej forme sa predviedla na Medzinárodných Majstrovstvách Slovenska juniorská reprezentantka Karolína Takáčová. V silnej konkurencii 32. pretekárok z 10. krajín skončila na peknom 8. mieste s veľmi dobrým súčtom vo viacboji 47,360 b. Vo finále na jednotlivých náradiach získala pekné 5. miesto na bradlách i kladine.

Boli to aj juniorské Majstrovstvá Slovenska pre rok 2017, kde Karolína získala striebornú medailu vo viacboji. Porazila ju len pretekárka BUNCE Chiara, ktorá preteká za Detvu, no trénuje a žije v GBR. Na jednotlivých náradiach Karolína zvíťazila a získala titul Majsterka SR na preskoku a bradlách, striebro získala na kladine a bronz na prostných.

V seniorskej kategórii si výbornými výkonmi vybojovala na Medzinárodných M SR cennú striebornú medailu vo viacboji Barbora Mokošová. V silnej konkurencii ju predstihla iba Japonka HATAKEDA Hitomi. Vo finále si vybojovala bronzovú medailu na bradlách, na kladine a prostných skončila tesne za medailou na 4. mieste. Na Majstrovstvách SR v seniorskej kategórii pre rok 2017 získala titul Majsterka SR na všetkých náradiach a aj vo viacboji.
Gratulujeme

Fotogaléria