Krajské kolo stredných škôl v basketbale 2019

V utorok 26.3.2019 sa uskutočnilo krajské kolo v basketbale chlapcov stredných škôl. Miestom konania bola Mestská športová hala v Pezinku. Naše družstvo sa v skupinovej fáze stretlo s družstvami: Gymnázium Hubeného, Gymnázium A. Einsteina a Gymnázium Malacky. Prvé stretnutie s Gymnáziom A. Einsteina naše družstvo zvládlo, ale v druhom stretnutí s Malackami prehralo. Našťastie naše záverečné víťazstvo s Gymnáziom Hubeného a prehra Malaciek s Gymnáziom A. Einsteina nás vynieslo na prvé miesto v skupine. Finálový zápas naši žiaci nepodcenili a zaslúžene zvíťazili. Prvé miesto v krajskom kole nás posunulo do finále, ktoré sa uskutoční v Trnave. Finále bude súčasťou Olympiády stredoškolákov Slovenskej republiky.

Víťazné družstvo: Gemeiner Daniel, Hupka Marco, Chebeň Mário, Kolenič Jakub, Královič Jakub, Paštinský Jakub, Seidler Alex, Škandera Tomáš, Vranský Marko a Žilavý Adam.
Blahoželáme!

Fotogaléria