Liga starších dorastencov v hádzanej

Starší dorastenci ŠKP Bratislava zavŕšili víkendovými víťazstvami (11. a 12. 5. 2019) v Košiciach a v Trebišove úspešnú cestu za majstrovským titulom. Pred záverečným 22. kolom dlhodobej ligovej súťaže, ktorú tvorí 12 družstiev, majú mladí policajti so ziskom 38 bodov nedostihnuteľný náskok pred Tatranom Prešov (33 bodov) a tretími Topoľčanmi (30 bodov). 

Na tomto úspechu sa podieľali aj dvaja chlapci z našej školy - brankár Michal Koller a spojka Mário Chebeň. Odmenou pre ŠKP Bratislava bude účasť na prestížnom Československom pohári, ktorý sa uskutoční 25.-26.5. 2019 (miesto konania ešte nie je známe) za účasti dvoch najlepších tímov z oboch republík.
Na záverečný domáci ligový duel v hale Lekárskej fakulty v Mlynskej doline proti Sporte Hlohovec (18.5. o 15:15) Vás všetkých srdečne pozývame.

20.kolo
ŠG Košice - ŠKP Bratislava 18:40

21.kolo
Slavoj Trebišov - ŠKP Bratislava 24:32

 

Fotogaléria