Majstrovstvá Slovenska seniori a seniorky 2022

Dňa 19.11.2022 sa v Banskej Bystrici uskutočnili posledné tohtoročné Majstrovstvá Slovenska. V kategórii seniorov a senioriek. Z našej školy sa súťaže zúčastnili Jakub Bajtoš, ktorému sa podarilo vyhrať svoju váhovú kategóriu do 66 kg po 3 výhrach. Tento rok nemohol Bajtoš štartovať vo svojej vekovej kategórii U18 (dorast) ani vo vyššej U21 (juniori). A tak je to pre neho skvelý úspech, keď vyhral MSR v najstaršej vekovej kategórii.
Na turnaji štartovali aj naši bývali študenti Matej Poliak do 73 kg a Peter Žilka do 100 kg , ktorí taktiež vyhrali svoje váhové kategórie a Patrik Török do 73 kg obsadil 3.miesto
Všetkým za dosiahnuté výsledky gratulujeme.

 

Krnáč Jozef, Poliak Matej, Žilka Peter, Bajtoš Jakub, Škultéty Denis, hore: Murčo Richard, Török Patrik, Turanský Martin, Miskalishvili Lasha