Majstrovstvá Slovenska v plávaní ,kategória - dorast a seniori

V Bratislave na Pasienkoch sa konali letné Majstrovstvá SR dorastu a seniorov od 17. 6 .2016 -19.6.2016 .Zúčastnili sa ich štyria plavci našej školy: Kovačovský (kvinta A), Peder Ľuboš (3.A), Račko Michal (kvinta A) a Ščibravá Simona (sexta A). Podarilo sa nám získať 2 medaile zásluhou Jakuba Kovačovského na 800 metrov voľným spôsobom časom 9:14,07 kde obsadil 3 .miesto v doraste aj v senioroch.U ostatných plavcov potešilo vylepšenie osobných rekordov a postup do finále. Blahoželáme !!!!

Majstrovstvá Slovenska v plávaní ,kategória - najstarší žiaci
V Štúrove sa konali letné Majstrovstvá SR v kategórii najstarších žiakov, v termíne 10.6. – 12.6.2016 . Konečne sa nominovalo viac pretekárov z oblastných majstrovstiev aj v tejto kategórii ,ale po stránke výkonnostnej musia ešte poriadne zabrať. Veľmi pekné časy a umiestnenia dosiahla Natália Verešová (sekunda A) , ktorá v disciplíne 100 metrov prsia obsadila 4. miesto časom 1:18,76 sekundy a na 200 metrov prsia obsadila rovnako 4. miesto časom 2:50,69 .Gratulujeme k postupu na MSR, osobným rekordom a peknému umiestneniu Natálie.

 

Fotogaléria