Majstrovstvá Slovenska v zápasení 2022

Cez víkend (26.-27.3.2022) naši žiaci absolvovali Majstrovstvá Slovenska kadetov vo voľnom a gréckorímskom štýle. Lepšie výsledky dosiahli vo voľnom štýle, ktorému sa každodenne venujú. Domov priniesli dva tituly Majstra Slovenska vďaka Robertovi MÉSZÁROŠOVI a Oleksandre SHEKHOVTSOVEJ. Ostatní chalani tiež skončili na bodovaných priečkach vďaka čomu sa v hodnotení družstiev ZK Dunajplavba Bratislava umiestnila na 1.mieste.

Umiestnenia žiakov našej školy v MSR vo voľnom štýle:

60kg Robert Martin MÉSZÁROŠ - MAJSTER Slovenska
60kg Samuel PIASECKÝ - 5.miesto
65kg Frederik DANKO - 3.miesto
80kg Tomáš LEŇO - 13.miesto (po operácii)
80kg Sebastian BUTSCHEK - 3.miesto
57kg Oleksandra SHEKHOVTSOVA - MAJSTERKA Slovenska

Umiestnenia na MSR v gréckorímskom štýle:

60kg Robert Martin MÉSZÁROŠ - 10.miesto
60kg Samuel PIASECKÝ - 5.miesto
65kg Frederik DANKO - 3.miesto
80kg Sebastian BUTSCHEK - 7.miesto

Fotogaléria