Majstrovstvá Slovenska žiakov v džude

Dňa 3.6.2017 sa v Rimavskej Sobote konali Majstrovstvá Slovenska mladších a starších žiakov a žiačok v džude. Našu školu reprezentovali štyria pretekári a všetci sa stali Majstrami Slovenska vo svojich kategóriách!!! Najmladší Timotej Štefánik zápasil v mladších žiakoch do 55kg. Prvé kolo mal voľný los, v druhom kole porazil pretekára z Košíc a vo finále si poradil s pretekárom z Prievidze. Juraj Jankovič v starších žiakoch do 42kg mal tiež prvé kolo voľný los, potom dva zápasy vyhral a v napínavom finále porazil džudistu z Lučenca. Najstarší Erik Kozánek v hmotnostnej kategórii do 66kg obsadil taktiež prvé miesto, kde s dvomi výhrami vo finále porazil v predĺžení pretekára z Pezinka. Hugo Hos zápasil v kategórii do 73kg, kde si v prvom kole poradil s bardejovským džudistom, v druhom kole zdolal pretekára z Trnavy a vo finále nedal šancu džudistovi z Lučenca. Všetkým gratulujeme!!!

Fotogaléria