Matej Nemčovič opäť Majstrom Slovenska 2021

Majstrovstvá Slovenska v športovej gymnastike mužov sa konali v pôvodne plánovanom termíne 12.12.2021. Z dôvodu nepriaznivej pandemickej situácie boli zorganizované online. Tréneri natočili a poslali zostavy svojich pretekárov a predseda rozhodcovskej komisie mužov, TOP medzinárodný rozhodca Ľuboš Rupčík všetky zostavy vyhodnotil. Bolo ich viac ako 250!!!
Vyhlásenie výsledkov Majstrovstiev Slovenska 2021 sa opäť konalo online 21.12.2021, ktoré zorganizoval klub Slávia Gymnastické centrum Bratislava. Zúčastnili sa ho všetci pretekári a tréneri. Gymnasti, ktorí sa umiestnili na 1. - 3. mieste boli ocenení diplomom, medailou a vecnou cenou, ktoré im boli hneď po vyhlásení výsledkov zaslané.
Medzi najlepšími boli opäť i žiaci našej školy:
V juniorskej kategórii „A“ zvíťazil už po niekoľký krát Matej Nemčovič, 2. miesto získal stále zlepšujúci sa Oliver Kasala a 3. miesto si vybojoval Peter Vidricko.
V ketegórii Juniori „B“ zvíťazil Denis Cinger.
Bronzovú medailu v kategórii Starší žiaci „A“ získal Sebastián Stračina.
V kategórii Mladší žiaci „A“ tesne za medailou na 4. mieste skončil Šimon Sloboda a na 5. mieste Jakub Šimašek.
Všetkým pretekárom, trénerom i ich vyučujúcim srdečne GRATULUJEME.
M. Zvalo

Fotogaléria