MSR seniorov v zápasení

Šnúra Majstrovstiev Slovenská pokračuje! Tentokrát sa na sninských žinenkách predstavili seniori, čiže najprestížnejšia veková kategória, kde sme mali možnosť vidieť a zápasiť so slovenskými reprezentantmi, ktorí sa nestrácajú ani na európskych či svetových súťažiach. V kategórii dospelých sa nestratili ani naši žiaci, pre ktorých tieto Majstrovstvá boli predovšetkým turnajom, na ktorom mali možnosť získať skúsenosti. Vekom ešte kadeti alebo juniori si odniesli nasledujúce umiestnenia:

Voľný štýl:

61kg MÉSZÁROŠ Robert - 2.miesto

65kg DANKO Frederik - 5.miesto

70kg BAĎURA Richard - 6.miesto

79kg BUTSCHEK Sebastián - 12.miesto

57kg SHEKHOVTSOVÁ Oleksandra - MAJSTERKA Slovenska

Gréckorímsky štýl:

63kg MÉSZÁROŠ Robert - MAJSTER Slovenska

67kg DANKO Frederik - 7.miesto

72kg BAĎURA Richard - 5.miesto

82kg BUTSCHEK Sebastián - 5.miesto

Gratulujeme!

Fotogaléria