Obvodné kolo vo volejbale žiačok stredných škôl a osemročných gymnázií 2019

Dňa 18. 03. 2019 sa na Gymnázium Jura Hronca uskutočnilo obvodné kolo vo volejbale žiačok SŠ – dievčat pre školský rok 2018/2019. Zúčastnených bolo deväť družstiev z danej oblasti, ktoré boli rozdelené do dvoch základných skupín. Víťazi skupín následne odohrali finálový zápas o postup na krajské kolo. Celkovo sa tak odohralo 18 zápasov. Hráčky nášho športového gymnázia triumfovali v každom zápase. Najhúževnatejším súperom boli volejbalistky z gymnázia Ladislava Novomeského, s ktorým sa naše študentky stretli až vo finále. Tento zápas sme vyhrali v najkratšom možnom pomere 2:0 a tým sme na obvodnom kole nestratili ani jeden set. Našim hráčkam gratulujeme a budeme držať palce na krajskom kole volejbalu.
Konečné poradie na prvých troch miestach:
1. Športové gymnázium, Ostredková
2. Gymnázium Ladislava Novomeského
3 Gymnázium Metodová

Za naše športové gymnázium nastúpili nasledovné žiačky:

Viktória Čarvagová        Viktória Gašparovičová
Rebecca Sobolovská Valentína Bátovská
Vanesa Klučková Ema Maťašová
Pavlína Pelcová Nikola Rarigová

Fotogaléria