Šalamúnov memoriál 24.- 27.10.2019 – Maribor, Slovinsko

Štyria žiaci našej školy sa zúčastnili na medzinárodných pretekoch – Šalamúnov memoriál – v slovinskom Maribore. Tešíme sa, že po dlhej súťažnej prestávke kvôli zraneniu sa opäť predstavila naša seniorka, Karolína TAKÁČOVÁ. V štvorboji sa umiestnila spomedzi 25 pretekárok z ôsmich krajín na výbornom 8.mieste a vo finále na kladine sa umiestnila na 7.mieste. Ako členka slovenského družstva získala striebornú medailu.

Juniorka, Adela BALCOVÁ, sa predstavila na kladine. Postúpila do finále a umiestnila sa na 8. mieste. Ako členka slovenského družstva získala bronzovú medailu. V kategórii žiačok pretekali Simona ŠIMAŠKOVÁ a Sofia BAŇOVIČOVÁ. Simona sa umiestnila na 22. a Sofia na 32. mieste spomedzi 60 pretekárok z desiatich krajín. Ako členky slovenského družstva získali bronzovú medailu. Obe naše žiačky vynikali eleganciou v prostných. Sú to veľmi talentované a perspektívne pretekárky.

Všetkým našim pretekárkam ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy, Bratislavy i Slovenska

trénerom ďakujeme za trpezlivosť a ich skvelú prípravu

Rozpis.pdf

Fotogaléria