Školské majstrovstvá SLOVENSKA v rámci olympiády stredoškolákov GAUDEAMUS IGITUR 2017

Majstrovstvá stredných škôl sa uskutočnili 11. a 12.5.2017 v rôznych mestách Trnavského kraja. Našu školu reprezentovali a do finále sa prebojovali atléti, hádzanári, hádzanárky a florbalistky.

Atletika: Trnava
V atletike nás reprezentovali:
1. Kolozsváryová Táňa (septima.A) – hod diskom – 1. miesto ( 33,44m)
vrh guľou – 3. miesto (13,02m)
2. Bendžela Denis(3.A) – beh na 100m – 5. miesto (11,52s)
3. Tvrdoňová Bibiana (kvinta A) – beh na 100m cez prekážky – 3. miesto (14,53s)
4. Klamo Ján (3.A) – hod diskom – 7. miesto (32,17m)
vrh guľou – 7. miesto (12,03m).

Hádzaná dievčat: Dunajská Streda
V hádzanej dievčat sa naše žiačky umiestnili na peknom druhom miest. Zloženie družstva: Johanová Ema (kvarta A), Lippová Alexandra (septima A), Lomjanská Linda (3.B), Majerská Kristína (4.B), Moravcová Nikola (sekunda A), Mydlová Katarína (sekunda A), Oroszová Kristína (septima A), Petrulová Klaudia (kvarta A) a Valovičová Dominika (3.B).

Hádzaná chlapci: Hlohovec
V hádzanej chlapcov sa naši žiaci umiestnili na druhom mieste. Finálové stretnutie prehrali tesne o jeden gól a neobhájili minuloročné víťazstvo. Napriek tomu je to pekný úspech. Potešilo aj vyhlasovanie najlepších hráčov. Potisk Martin bol vyhlásený za najlepšieho hráča turnaja. Zloženie družstva: Bolek Lukáš (4.A), Gajdoš Dominik (4.A), Chebeň Mário, Chlepko Juraj (4.A), Modrovský Richard (kvinta A), Ochaba Adam (2.B), Olšinský Lukáš, Parolly Andrej (kvarta A), Potisk Martin (3.B), Prokop Jakub (4.A) a Janoška Dominik (sekunda A).

Florbal dievčat: Spišská Nová Ves
Týždeň predtým sa zúčastnili naše dievčatá finále vo florbale. Súťaž sa uskutočnila v Spišskej Novej Vsi a naše žiačky obsadili celkové šieste miesto. Zloženie družstva: Košecká Romana (3.B), Ištócyová Lucia (3.B), Ištócyová Tatiana (3.B), Kubeková Lívia (1.B), Kučerková Nina (1.B), Králiková Barbora (2.B), Cagáňová Paula (2. B), Trebulová Radka (2.B), Ágoštonová Patrícia (2.B), Lukáčiková Patrícia (4.B).
Všetkým k reprezentácii našej školy blahoželáme.

Fotogaléria