SKVELÉ TRETIE MIESTA ŠTEFÁNIKA A NAGYOVEJ NA MEDZINÁRODNOM TURNAJI V BUDAPEŠTI

V dňoch od 27. do 28.04.2019 sa konal jeden z najväčších medzinárodných turnajov v Európe pre žiacku kategóriu v maďarskom hlavnom meste. Naši žiaci podali veľmi pekné výkony. Najviac sa darilo Timotejovi Štefánikovi a Ninke Nagyovej - obidvaja kategória starších žiakov U15. Timo v hmotnostnej kategórii do 66kg vyhral až 5 zápasov a len jeden prehral, Ninka v hmotnostnej kategórii +63kg vyhrala 4 zápasy a taktiež prehrala len jeden. Obidvaja tak obsadili vynikajúce 3.miesto. Menej sa darilo Rajkovi Maslačovi v kategórii starších žiakov do 50kg - jeden zápas vyhral a druhý prehral a súper ho tak nepotiahol do opráv. Drábik Daniel (do 45kg) a Pecha Matej (do 60kg) napriek veľkej bojovnosti prehrali svoje prvé zápasy a v súťaži ďalej nepokračovali. Naši žiaci ďalej pokračovali v pondelok a v utorok na sústredení, kde získavali cenné skúsenosti do budúcna.

Fotogaléria