Športoví gymnasti absolvovali v poradí už tretie reprezentačné sústredenie v X-BIONIC® Sphere

Športoví gymnasti absolvovali v poradí už tretie reprezentačné sústredenie v X-BIONIC® Sphere (8-18.3.2021). Vzhľadom na veľmi prísne opatrenia, kedy stále nie je možné trénovať v telocvičniach všetci naši športoví gymnasti veľmi ocenili príležitosť byť súčasťou „šamorínskej bubliny“.

Prvé sústredenie v januári bolo pre všetkých veľmi náročné, kde sa gymnasti po dlhej dobe stretli opäť v telocvični a snažili sa doháňať všetko zameškané. Druhé sústredenie vo februári bolo už oveľa lepšie a toto aktuálne v marci nám ukázalo, že ideme správnym smerom. Chalani boli veľmi usilovní, snažili sa, na jednotlivých náradiach sa začali zlepšovať, zlepšila sa aj sila.

Podmienky v Šamoríne sú výborne, pod jednou strechou je možné trénovať, regenerovať a taktiež aj absolvovať vyučovanie dištančnou formou. Sústredenia v šamorínskej bubline sa stretávajú s pozitívnymi ohlasmi zo strany všetkých zúčastnených trénerov a športovcov.

Veríme, že táto situácia sa čoskoro zlepší a všetci sa budú môcť vrátiť späť do telocviční a nadviazať tak na nastavený program.

Fotogaléria