ŠTEFÁNIK A NAGYOVÁ POKRAČOVALI VO VÍŤAZNOM ŤAŽENÍ AJ NA MEDZINÁRODNOM TURNAJI V RIMAVSKEJ SOBOTE

Minulý víkend sa konal ďalší veľký medzinárodný turnaj v džude v Rimavskej Sobote. Naši žiaci ukázali odhodlanosť a bojovnosť, keď starší žiaci Timotej Štefánik a Nina Nagyová nenašli premožiteľov vo svojich hmotnostných kategóriách a obsadili tak krásne 1.miesta. Rajko Maslač podal taktiež veľmi pekný výkon, keď ho dokázal poraziť len klubový pretekár v semifinále, ale v boji o bronz nenechal nič na náhodu a zvíťazil. Z mladších sa najviac darilo Martinovi Berešikovi, ktorý dva zápasy vyhral a dva prehral, a obsadil tak 7.miesto. Martin Gašparík a Matej Pecha napriek veľkej snahe prehrali oba svoje zápasy a vypadli tak v prvom kole repasáži. 

Gratulujeme!!!

Výsledky:

Timotej Štefánik 1.miesto do 73kg, U15
Nina Nagyová 1.miesto nad 63kg, U15
Rajko Maslač 3.miesto  do 50kg, U15
Martin Berešik 7.miesto do 50kg, U15
Martin Gašparík bez do 46kg, U15
Matej Pecha  bez do 60kg, U15

Fotogaléria