Súťaž v hokejových zručnostiach 2019

Dňa 23.5. 2019 sa naši žiaci zúčastnili hokejovej súťaže o pohár župana Bratislavského samosprávneho kraja. Súťaž v hokejových zručnostiach prebiehala v rakúskom meste Bruck. Jednotlivé disciplíny boli:

a) Rýchlosť korčuľovania na jeden obvod hokejového ihriska.
b) Rýchlosť korčuľovania s pukom na jeden obvod hokejového ihriska.
c) Súboj brankárov = päť nájazdov hráčov.
d) Obratnosť a rýchlosť korčuľovania = korčuľovanie dozadu na jeden obvod ihriska.
e) Trojčlenné štafety na 3 x jeden obvod ihriska s hokejkou.
f) Trojčlenné štafety na 3 x jeden obvod ihriska s hokejkou a pukom.

Naše družstvo
V rýchlosti korčuľovania sme mali dvoch štartujúcich. Abaffy Patrik (sexta A) skončil na prvom mieste a Ketner Oliver (sexta A) na druhom mieste. V súťaži na rýchlosť korčuľovania s pukom zvíťazil Šándor Peter (3.B). V súťaži obratnosti zvíťazil Oliver Ketner. V brankárskej súťaži obsadil náš žiak Jančár Marián (4.B) druhé miesto. V štafete s pukom bolo naše družstvo diskvalifikované, ale nahradilo si to víťazstvom v súťaži štafiet na rýchlosť. Družstvo v zložení Abaffy Patrik, Ketner Oliver, Šándor Peter obsadilo prvé miesto. Všetkým blahoželáme!

Fotogaléria