V mesiaci Apríl finišovali všetky volejbalové družstvá

V mesiaci Apríl finišovali všetky volejbalové družstvá v jednotlivých kategóriách. V 1.lige žien sme skončili na 1.mieste a v kategórii kadetiek a starších žiačok sme postúpili do barážových turnajov, z ktorých sa postupuje na Majstrovstvá Slovenska. V mladších žiačkach 4 - kový volejbal sme v záverečnom turnaji ktorý sa uskutočnil na našej škole postúpili na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa uskutočnia v Prešove v dňoch 01.-02.06.2019.
Našu školu reprezentovali:
1.liga ženy:
Sobolovská Rebeca
Maťašová Ema
Bátovská Valentína Lenka

Kadetky:
Pelcová Pavlína
Kľučková Vanesa
Čarvagová Viktória
Bobáňová Klára

Staršie žiačky:
Bobáňová Klára

Mladšie žiačky:
Bobáňová Klára
Cibulová Karolína
Krajčíková Sofia
Struhárová Alexandra

Fotogaléria