Vyhlásenie najlepších športovcov a najlepších žiakov školy za kalendárny rok 2018

Vyhlasovanie sa uskutočnilo 31.1.2019 na záver prvého polroku školského roka 2018/2019.

Celé podujatie moderoval pán riaditeľ Mgr. Vladimír Paulik. Na vyhlasovaní a odovzdávaní cien sa zúčastnili:

Ing. Martin Patoprstý – zástupca starostu mestskej časti Bratislava – Ružinov.
Mgr. Igor Urbančík – riaditeľ odboru školstva, mládeže a športu na BSK.
Mgr. Zuzana Rehák Štefečeková – športová strelkyňa a držiteľka dvoch strieborných medailí z olympijských hier.
Mgr. Jozef Krnáč – džudista a strieborný medailista z olympijských hier.
Najlepší športovci 2018

1. GERŠIOVÁ Nina – džudo 5. miesto MEJ
Tréner – Krnáč, Péterová, Babic
Tr. učiteľka – p. Vašková septima A
2. NÉMETH Richard – rýchlostná kanoistika 4- miesto MS, ME v K4 na 500m
Tréner – Danišová Veronika, Andrej Wiebauer ŠKP BA
Tr. učiteľka – p. Talová II.B
3. MACÚŠ Ľudovít – vodný slalom 8. miesto MSJ a 16. miesto MEJ, majster Slovenska
Tréner Patrik Gajarský ŠKP Bratislava
Tr. učiteľka – p. Talová II.B
4. BUDA Patrik – tanečný šport 8. miesto ME, 2 x 1. miesto MSR 10 tancov
Tréner Petr Horáček TK UNI – Dance BA
Tr. učiteľ – p. Krasseltová I.B
5. KUČERKOVÁ Nina – ľadový hokej – 1. miesto na MS 18 r. 1. miesto ME – 2. miesto
KÚBEKOVÁ Lívia – ľadový hokej - 1. miesto na MS 18 r. 1. miesto – 2. miesto
Tréner Peter Kúdelka, Ján Bezdek ŠKP Bratislava
Tr. učiteľka – p. Beláňová III.B
6. SULKA Sebastián – bikros – MEJ 9. miesto, 1. MSR a víťaz Českého pohára Elit Men
Tréner Milan Krebs, spolupracuje s Nemeckým a Českým repr. trénerom
Tr. učiteľka p. Kováčová
7. IŠTOCYOVÁ Tatiana – ľadový hokej – najlepšia hokejistka SR ženy
8. TREBICHAVSKÁ Karin – volejbal - 11. miesto MEJ Strabag voleyball club FTVŠ UK BA
KVASNOVÁ Lenka – volejbal - 11. miesto MEJ, pochádza z Moštenice, Slávia Ekonomická Univerzita Bratislava na poste diagonálnej hráčky.
Tréner – Tomáš Varga, Michal Matušov
Tr. učiteľka – p. Malá III.A
9. OROSS Viliam – zápasenie MEJ 10.miesto a MSJ – 10.miesto
Tréner – Jozef Gerboc TJ Dunajplavba BA
Tr. učiteľka – p. Ondrejkovičová IV.B
10. BABYNCOVÁ Anastázia – tanečný šport MS Street Dance Show 6.miesto, ME – 9.m
Tréner – Andrea Pellerová Assos Nelux BA
Tr. učiteľka – p. Gejdošová


Najlepší žiaci školy za rok 2018
BALCOVÁ Adela 1,00 sekunda A tr. uč. Jana Hoppeová športová gymnastika – trénerka Nadežda Miklošová
MASLÁČ Rajko 1,00 sekunda A tr. uč. Jana Hoppeová
Judo tréner - Alexandra Péterová TJ Slávia STU Bratislava
NAGYOVÁ Nina 1,00 sekunda A tr. uč. Jana Hoppeová judo tréner - Alexandra Péterová
DINUŠOVÁ Zuzana 1,00 tercia A tr. uč. Jana Augustínová atletika – Jozef Pelikán
JAKŠÍK Adam 1,00 tercia A tr. uč. Jana Augustínová zápasenie tréner – Agáta Strzelczyk TJ Dunajplavba Bratislava
JAKŠÍK Dávid 1,00 tercia A tr. uč. Jana Augustínová zápasenie – Agáta Strzelczyk TJ Dunajplavba Bratislava
TIMKOVÁ Adriana 1,00 2.B tr. uč. Dana Talová moderná gymnastika tréner Zdena Schninzelová SK Tart Brno
ABAFFY Patrik sexta A tr. uč. Elene Pastirčáková ľadový hokej tréner Michal Dostál HC Slovan Bratislava
CSÁDER Lukáš sexta A tr. uč. Elene Pastirčáková ľadový hokej tréner Ivan Čierny HK 99 Ružinov Bratislava
MACHAČOVÁ Ema 4.A tr. uč. Zuzana Matoušková tenis tréner Tomáš Machaš, Oclando Siquiera

 

Najlepsi športovci.pdf

Najlepší žiaci.pdf

Fotogaléria