XVII. ZELENÁ JAMA OPEN –medzinárodné preteky junioriek

5.-7.4.2019 Lublana/Slovenia
Počas víkendu sa naše dievčatá zúčastnili medzinárodných pretekov 3 - členných družstiev a jednotlivkýň. V súťaži štartovalo 22 družstiev z 8 krajín. Naše žiacke reprezentantky - Andrea Švecová, Bianka Vrabková a Simona Šimášková pretekali v súťaži junioriek za klub - Slávia UK Bratislava – a v súťaži družstiev obsadili 12.miesto (83,05 boda).
V súťaži jednotlivkýň si z našich dievčat Strednej športovej školy najlepšie počínala Andrea Švecová, ktorá sa v konkurencii 64 gymnastiek umiestnila na 21. priečke (42,45 boda), 37.bola Bianka Vrabková (39,65 boda) a napokon Simona Šimášková – obsadila 46.miesto (38,95 boda). Napriek tomu, že naše 3 (ešte len žiačky), pretekali už medzi juniorkami, počínali si veľmi dobre. I keď sa nevyhli chybám, urobili obrovský pokrok a zaradili veľké množstvo nových cvičebných tvarov, ktoré na tejto súťaži testovali. Dievčatám, ich trénerom a rozhodkyniam srdečne gratulujeme, ďakujeme a prajeme im úspešné pokračovanie v ďalšom napredovaní.
Zloženie výpravy:
Pretekárky – Andrea Švecová
Biabka Vrabková
Simona Šimášková
Rozhodkyňa- Jana Luptáková
Tréneri – Jozef Konečný
Nadežda Miklošov

Výsledky team.pdf

Výsledky individuálne.pdf

Rozpis.jpg