Začni hrať volejbal

V znamení hesla „Tréningu nikdy nie je dosť“ sa niesla prvá októbrová nedeľa. V chladnom ráne si našlo cestu na tréning organizovaný Oblastným výborom Bratislava vyše 50 volejbalistiek a volejbalistov z celej Bratislavy a v sprievode svojich rodičov, resp. trénerov absolvovali pod vedením odborníkov vyše dvojhodinový tréning zameraní na základnú techniku odbitia obojručne zhora. 

Akcia je organizovaná s myšlienkou poskytnutia ďalšieho tréningového priestoru na zdokonaľovanie sa pre všetky hráčky a hráčov bez rozdielu na výkonnostnú a vekovú úroveň. Dvere majú otvorené aj absolútny začiatočníci. Do tréningu budú postupne prizvaný najlepší tréneri, ktorým majú postupne prísť vypomáhať rôzne osobnosti volejbalu a s pravidelnosťou vždy prvá nedeľa v mesiaci od októbra až do júna 2020 sa budú pravidelne meniť aj témy a obsah týchto tréningov.
Navyše zúčastnení športovci môžu za určené množstvo absolvovaných tréningov získať aj rôzne ceny, nakoľko účasť je zaznamenávaná a bodovaná. Tieto tréningy sa konajú v hale FEI STU na Iľkovičovej ulici v Bratislave, vždy so začiatkom o 10.00.
Prvú nedeľu v októbri si mali možnosť vyskúšať aj študentky našej Strednej športovej školy Ostredková menovite Mia Körmendy, Karolína Cibuľová, Alexandra Struhárová a Sofia Krajčíková.

Autor článku: Michal Matušov

 

Fotogaléria