MÁME MAJSTROV A MAJSTERKY SLOVENSKA V LIGOVEJ SÚŤAŽI V DŽUDE!

Uplynulý víkend (05.11.2022) sa konali posledné kolá celoročnej súťaže 1.Slovenskej národnej ligy v kategóriách dorastencov, dorasteniek, mužov a žien v Banskej Bystrici. Naši žiaci a žiačky nastupovali za družstvá Slávie STU Bratislava, kde dorastenci spomedzi 12 družstiev nenašli premožiteľa a získali tak titul Majstrov Slovenska! (Maslač, Bajtoš, Kuran, Salhalov). Naše dorastenky (-52kg Menshykova, -57kg Gažiová) obsadili pekné 3.miesto z deviatich družstiev. Nagyová za družstvo 1.JC Pezinok obsadila prvé miesto! Dievčatá (Menshykova, Gažiová) nastúpili aj za ženy, kde si napravili chuť a obsadili fantastické 1.miesto! V mužskej súťaži bojovali aj naši dorastenci a juniori (Bajtoš, Bruna, Kuran, Štefánik), kde premožiteľa našli až vo finále a obsadili tak parádne 2.miesto!
Niektorí žiaci sa nemohli zúčastniť posledného kola, ale zápasili v predchádzajúcich kolách a taktiež majú nemalú zásluhu na týchto fantastických výsledkoch (Berešík, Gašparík, Drábik, Pecha, Brezinová). Všetkým srdečne gratulujeme.

Fotogaléria