Dobré vystúpenia gymnastov na ME a MEJ v Rimini, ITA

Začiatkom mája žiaci našej školy, športoví gymnasti úspešne reprezentovali Slovensko, Gymnastickú federáciu i školu na Majstrovstvách Európy seniorov i juniorov v Rimini.

Oliver Kasala popri príprave na „maturitné skúšky“ úspešne zvládol náročnú prípravu i vystúpenie na ME. Jeho najlepšie vystúpenie predviedol najme na bradlách, kde si vybojoval 46. miesto z cca. 120 TOP Európskych gymnastov z 38 štátov.

Adela Balcová okrem skvelých študijných výsledkov dokázala i výborne odpretekať na ME senioriek a pomôcť družstvu SVK k 19. miestu z 29 Európskych družstiev.

Mladíci Sebastián Stračina i Sebastián Samson sa nezľakli veľkej juniorskej konkurencii a po skvelých výkonoch si vybojovali taktiež umiestnenia v prvej polovici štartového poľa. S. Stračina svojou náročnou zostavou na koni si vybojoval pre nás cenné umiestnenie, keď na koni získal 37 miesto z cca. 100 juniorov.