FANTASTICKÉ VÝSLEDKY Z TURNAJA JUDO OPEN LEVICE

Uplynulý víkend (9. a 10.10.2022) sa konal medzinárodný turnaj v Leviciach, kde naši džudisti dosiahli skvelé výsledky. Osem statočných dokázalo vybojovať osem medailí, z toho šesť zlatých, jednu striebornú a jednu bronzovú. Zúročili tak ťažké prípravné obdobie, ktoré preverilo ich pripravenosť práve na tomto kontrolnom turnaji. V najbližšom období sa už sústreďujú na vrchol v druhej polovici sezóny (Európsky pohár dorastencov v Slovinsku resp. veľký medzinárodný turnaj vo Frankfurte). Výsledky:
Menshykova Anastasiia 1.miesto do 52kg
Nagyová Nina 1.miesto do 70kg
Maslač Rajko 1.miesto do 60kg
Berešík Martin 1.miesto do 66kg
Drábik Daniel 2.miesto do 73kg
Gašparík Martin 3.miesto do 73kg
Pecha Matej 1.miesto do 81kg
Salhalov Davyd 1.miesto nad 90kg

V ten istý víkend sa konalo aj druhé kolo slovenskej národnej mužskej ligy, kde farby klubu Slávie STU Bratislava hájili aj naši žiaci a to Dávid Bruna, Jakub Bajtoš a Ivan Kuran. Chalani bojovali statočne a tesne v druhom kole obsadili druhé miesto, kde o jeden zápas vyhrala Dukla BB. Celkovo je, ale družstvo Slávie STU BA na prvom mieste!
Gratulujeme všetkým a držíme palce!!!

Fotogaléria