Hádzanári našej školy sú aktívni aj mimo hádzanárskeho ihriska Turnaj mini handball liga

Dňa 20.10. 2022 sa konal turnaj v mini hádzanej, ktorý sa uskutočnil sa v rámci projektu Športom za duševné zdravie v spolupráci klubu ŠKP Bratislava a Spojenej školy, Ostredková 10, Bratislava. Zápasy sa odohrali v športovej hale Domu športu, v Bratislave.
Naši študenti pomáhali a organizačne zabezpečovali priebeh turnaja, ktorého sa zúčastnilo 100 detí z bratislavských škôl. Vyskúšali si aj iné ako hráčske úlohy, a to trénerov, zapisovateľov, rozhodcov a vedúcich družstiev.
Našu školu reprezentovali:
Sandra Janícseková, Nicolas Grossmann, Alexander Ivanov, Damián Wágner, Sarah Kujanová, Lilian Kecskešová, Matej Boledovič, Alex Grossmann, Martin Kriho, Viliam Max Maroš, Dominik Marek a Andrej Kačkovič.

Fotogaléria