Kompletná zbierka medailí pre našich atlétov z Majstrovstiev Slovenska

Majstrovstvá Slovenska v atletike (kategória žiaci a juniori) 19-20.9. 2020 v Trnave
V behu na 100m prekážok v kategórii žiakov suverénne vyhral Adam Ilgo (kvinta A), v skvelom osobnom rekorde 13,46 s. O ďalší majstrovský titul sa postarala juniorka Viktória Čerňanská (IV.B) v disciplíne skok o žrdi, keď výkonom 360cm vylepšila svoj osobný rekord. Striebornú medailu v juniorskej kategórii, taktiež v osobnom rekorde, vybojoval Jakub Juran v hode kladivom (6kg) výkonom 34,88 m. Bronzovú medailu brala štafeta juniorov na 4x400m, ktorej súčasťou boli Jakub Patúc ( II.B) a Juraj Michalek (II.M). Nepopulárne štvrté miesto obsadila Tamara Tiková, ktorá v kategórii žiačok súťažila v hode kladivom ( 3kg) - 28,81m. Našim žiakom blahoželáme a držíme palce do ďalšej prípravy.

Fotogaléria