MMSR a MSR v športovej gymnastike – všetkých A aj B kategórií 23.-25.11.2023 v Poprade.

Počas víkendu mali gymnastky vrchol sezóny – medzinárodné aj národné MSR. Zastúpenie mali aj 4 žiačky športovej školy. V kategórii senioriek A sa veľmi darilo elegantnej Adelke Balcovej, ktorá si svojimi skvelými výkonmi medzinárodne vybojovala 3.miesto a národne skončila na 2.priečke, hneď po našej, už niekoľko rokov najlepšej gymnastke, 2-násobnej olympioničke Barborke Mokošovej, absolventke športovej školy. V súťaži junioriek B si pekné 3.miesto vybojovala Tamarka Repická. V kategórii starších žiačok A skončila Lada Drobná 4. V starších žiačkach B Terezka Medová osadila 14.priečku. Veľmi milé bolo, že mladšie oddielové kolegyne vytvorili pre svoje staršie vzory pekný plagát a vytvorili úžasný fan-klub.
Súčasťou Medzinárodných pretekov bol aj veľkolepý Gala program pri príležitosti 70.výročia SGF, v ktorom vystupovali aj všetky naše pretekárky.
Dievčatám a ich trénerom k predvedeným výkonom srdečne gratulujeme a držíme im palce v ďalšom napredovaní.