Naši hádzanári v Považskej Bystrici

Starší dorastenci ŠKP Bratislava sa po slabšom úvode sezóny 2019/20 dostali do výbornej formy. Po nesmierne dramatickom priebehu zvládli posledný zápas v jesennej časti ligovej sezóny v Považskej Bystrici, čím nielen zaknihovali šieste víťazstvo v rade, ale poskočili aj na priebežné druhé miesto v tabuľke. Výborné výkony v drese "policajtov" podali aj naši žiaci - Michal Koller a Jakub Kolenič. V polovici sezóny stráca ŠKP Bratislava na vedúci Prešov tri body a pred jarnou odvetou ostáva všetko otvorené.

Darilo sa aj mladšiemu dorastu ŠKP Bratislava, ktorý vyhral v Považskej Bystrici a posunul sa na priebežnú tretiu priečku v dlhodobej ligovej súťaži. Jarná časť bude určite zaujímavá, keďže ŠKP Bratislava stráca na druhú Modru iba jeden bod a na vedúci Prešov päť bodov. Dôležitou súčasťou tímu sú aj žiaci našej školy - Samuel Vyletel a Juraj Michálek.

Starší dorast:
MŠK Považská Bystrica - ŠKP Bratislava 21:22

Mladší dorast:
MŠK Považská Bystrica - ŠKP Bratislava 24:29

Fotogaléria