SKVELÉ SPRÁVY Z MEDZINÁRODNÉHO TURNAJA V DŽUDE

Počas víkendu 18.-19.03. sa konal veľký medzinárodný turnaj v Ostrave (CZE), kde naši žiaci podali fantastické výkony. Turnaja sa spolu zúčastnilo skoro 1400 pretekárov z 12 krajín. V kategórii U18 sa až štyria pretekári z piatich dokázali prebojovať cez náročných súperov do finále. Tu však napriek veľkej snahe podľahli svojim súperom. Napriek tomu sú to skvelé výsledky.
Anastasiia Menshykova, 52kg, 2.miesto (3V, 1P)
Rajko Maslač, 66kg, 2.miesto (4V,1P)
Matej Pecha, 90kg, 2.miesto (3V,1P)
Davyd Salhalov, +90kg, 2.miesto (3V, 1P)
Martin Gašparík, 81kg bez
V kategórii U23 sa nestratila ani naša "omladina". Len prvým rokom junior Jakub Bajtoš dokázal potrápiť svojich súperov a medaila mu išla len tesne, obsadil pekné 5.miesto, 66kg(3V,2P). Tiež prvým rokom junior Daniel Drábik, 73kg napriek snahe neprešiel cez prvého pretekára. V tej istej váhe Dávid Bruna po dvoch výhrach a dvoch prehrách obsadil 9.miesto. Gratulujeme všetkým a prajeme veľa síl a zdravia do ďalších bojov!

Fotogaléria