ŠTEFÁNIK, JANKOVIČ A NAGYOVÁ SÚ MAJSTRI SLOVENSKA V DŽUDE

1.apríla (nie je to vtip) sa konali v Banskej Bystrici Majstrovstvá Slovenska juniorov a junioriek. Našu školu reprezentovali štyria žiaci a všetci si priniesli domov cenné kovy. Najviac sa darilo Timotejovi Štefánikovi (-100kg), Jurajovi Jankovičovi (-81kg) a Nine Nagyovej (-78kg). Vo svojich hmotnostných kategóriách nenašli premožiteľa a tak si chalani po troch výhrach vybojovali titul Majstra Slovenska! Nagyová porazila svoju súperku a taktiež získala titul Majsterky Slovenska. Najbližšie k titulu mali ďalej Jakub Bajtoš (-66kg)  a Dávid Bruna (-73kg). Malé zaváhania ich však pripravili o titul, obidvaja prehrali až v predĺžení. Bajtoš prehral až v napínavom finále a získava tak titul vicemajstra Slovenska! Bruna prehral tesne semifinále, v zápase o bronz však nenechal nič na náhodu a získava tak bronzovú medailu! Všetkým gratulujeme a želáme veľa ďalších úspechov.

Fotogaléria