Volejbalistky v 5.kole starších žiačok proti VK IMA 1:1 na zápasy

Staršie žiačky Slávia UK DRÁČIK SŠŠ "B" odohralo cez víkend 5.kolo ligy starších žiačok na palubovke VK IMA v Bratislavskej Rači. Prvý zápas sme začali bojovne a dobrou obranou v poli a útokom sme súpera predčili vo všetkých činnostiach a zápas vyhrali 3:1. Naopak to bolo v 2.zápase, kde sme poľavili a zhoršil sa nám príjem podania a servis, čím sme veľmi pomohli súperovi, ktorý už viedol na sety 2:0. V 3.sete sme, ktorý sme od začiatku prehrávali sa nám podarilo zmobilizovať a hlavne výborným servisom sme tento set vyhrali. Vo štvrtom sete sme od začiatku vyhrávali, hlavne vďaka výbornému servisu Sašky Struhárovej, ale neskôr sme opäť poľavili a set sme prehrali hlavne kvôli vlastným nevynúteným chybám v základných herných činnostiach a to nás stálo prehru. 2.zápas skončil 3:1 pre VK IMA. Našu školu reprezentovali Sofia Krajčíková a Saška Struhárová obe z tercie.

Fotogaléria