Volejbalistky v 6.kole starších žiačok proti ŠŠK Bilíková B

Staršie žiačky Slávia UK DRÁČIK SŠŠ "B" odohralo cez víkend 6.kolo ligy starších žiačok na našej škole proti družstvu ŠŠK Bilíková "B" ďalší dvojzápas. Pvý zápas sme začali trocha s rešpektom, nedarilo sa nám na podaní a urobili sme veľa vlastných chýb a zápas sme prehrali 3:1 (-18,-23,18,-15). V 2.zápase, sme začali veľmi podobne a prehrávali sme už na sety 2:0 a až od 3.setu sme začali dôkladnejšie plniť taktické pokyny, hlavne na podaní a zápas sme zvrátili na 2:2. V 5.sete sme hrali od začiatku so súperom vyrovnane, ale v koncoke setu sme začali znova robiť vlastné chyby a set sme napokon prehrali 15:10. Zápas skončil 2:3 (-24,-19,20,22,-10). Našu školu reprezentovali Sofia Krajčíková a Saška Struhárová obe z tercie.

Fotogaléria