Volejbalistky v 8.kole starších žiačok proti VKP 2:0 na zápasy

Staršie žiačky Slávia UK DRÁČIK SŠŠ "B" odohralo cez víkend 8.kolo ligy starších žiačok na palubovke družstva VKP v Bratislavskej Petržalke. Prvý zápas sme začali veľmi opatrne a s rešpektom a od začiatku 1.setu sme prehrávali. Nedarilo sa nám na podaní, čím sme súperovi darovali veľa bodov a aj príjem podania bol slabý čo sa odrazilo aj na úspešnosti útoku. Tento set sme prehrali 25:17. V 2.sete sme od začiatku prehrávali, ale napokon sme sa chytili v obrane v poli, čo nás nakoplo a začalo sa nám dariť aj na útoku a aj na bloku a set sme otočili v koncovke a vyhrali 25:22. Podobný priebeh mal aj 3.set, ale lepším servisom sme ich zdolali a vyhrali 25:15. Vo 4.sete sme však poľavili na servise a prestali sme sa sústrediť aj na bloku a zlyhali sme v obrane v poli. Prehrali sme ho 25:16. V rozhodujúcom 5.sete sme sa zmobilizovali a začali sme set dobrým servisom, obranou v poli a darilo sa nám aj v útoku. Napriek tomu to bol set vyrovnaný, ale lepšou bojovnosťou sme napokon zvíťazili 15:11. Tento zápas bol veľmi pekný, bojovný a atraktívny pre divákov. V 2.zápase sme súpera predčili vo všetkých činnostiach a zápas vyhrali 3:0 (19,17,15). Našu školu reprezentovali Sofia Krajčíková, Saška Struhárová a Mia Körmendy všetky z tercie.

Fotogaléria